Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

Porady

2017-07-07 TOP 5 przypraw

Cząber - to przyprawa, która doskonale wpływa na trawienie. Jej smak jest idealny do różnych rodzajów fasoli oraz grochu. Można ją również śmiało dodawać do zup i różnego rodzaju sałatek warzywnych zatem jesienią mamy duże pole do popisu.

Czarnuszka - to przyprawa dużo mniej popularna jednak warto umieścić ją na naszej liście. Dzięki tej roślinie wspomożesz nie tylko układ trawienny, ale także złagodzisz nieprzyjemne objawy związane z reumatyzmem.

Gorczyca - dużo bardziej popularna przyprawa, o której warto wspomnieć. Podnosi walory smakowe potraw, ale także wspomaga pracę układu trawiennego. Łagodzi bóle i jest moczopędna. Możesz ją śmiało dodawać do różnego rodzaju sosów, które robisz w domu.

Koper - możesz pić napar z kopru, który działa rozkurczowo oraz łagodzi uczucie głodu lub dodawać do potraw jego nasiona, co usprawni ich trawienie. Warto dodać, że zawiera również sporo witamin: A, D, E, K, B1, B2, PP, C).

Tymianek - doskonale przyspieszy procesy trawienne i pobudzi żołądek do pracy. Jest także bardzo korzystny dla nerek oraz serca. Pamiętaj jednak, by - jak w przypadku bazylii czy oregano - zachować umiar ponieważ jest to przyprawa bardzo aromatyczna.

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF fds FanTop DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.