Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

Dieta

Nieodzowną częścią poprawy sylwetki, zwiększania siły mięśniowej i wydolności fizycznej jest plan żywieniowy. Jedynie indywidualnie dobrany będzie gwarantował osiągnięcie postawionych celów treningowych.

Dieta Dla każdej osoby należy dobrać określone ilości białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin i mikroelementów. Wpływają one na równowagę anaboliczno-kataboliczną, sekrecję hormonów, enzymów i cząsteczek sygnałowych, tym samym regulują metabolizm i pracę narządów organizmu.

Należy także zwrócić uwagę, iż dieta dla osób chorych może wspomóc leczenie lub nawet być jego podstawą. Szczególnie w chorobach cywilizacyjnych tj. miażdżyca, cukrzyca, nadciśnienie i otyłość.

Często plan żywieniowy musi być uzupełniany planem suplementacyjnym, ponieważ zapotrzebowanie na poszczególne mikro- i makroskładniki nie może być zrealizowane przy wykorzystaniu naturalnego pożywienia. Spowodowane jest to postępującym wyjałowieniem pożywienia poprzez przyspieszanie procesu jego produkcji i obróbki lub po prostu wielkością wymaganych porcji. Jednak nie należy zaczynać od „magicznych” suplementów gwarantujących błyskawiczne efekty, a jedynie od suplementów diety, których działanie zostało udowodnione niezależnymi badaniami naukowymi.

Czujesz się sfrustrowany kolejną drakońską dietą nieprzynoszącą rezultatów?

Jesteś ciągle zmęczony i osłabiony?

Oferuję Państwu skomponowanie planu żywieniowego i suplementacyjnego, który razem z planem treningowym gwarantować będzie osiągnięcie zamierzonych celów. Indywidualne podejście do pacjenta jest konieczne, ponieważ każdy jest inny, wyjątkowy - z tego powodu niemożliwe jest opracowanie jednego uniwersalnego jadłospisu, różne style życia wymagają zastosowania odmiennych rozwiązań. Swoim pacjentom pomagam zrozumieć, że zmiany w stylu życia i zwyczajach żywieniowych są możliwe do realizacji, także dla osób zajętych codziennymi obowiązkami.

Dzięki ukończonym kursom dietetycznym, uczestnictwem w wielu konferencjach żywieniowych, przestudiowaniem książek i artykułów, a także kilkuletniemu doświadczeniu w rozpisywaniu planów dietetycznych posiadam potrzebną wiedzę i umiejętności, aby świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizuję się w:

  • komponowaniu programów odchudzających,
  • komponowaniu programów mających na celu wzrost masy mięśniowej,
  • Dietoprofilaktyce chorób cywilizacyjnych,
  • dietoterapii (szczególnie przy cukrzycy typu I i II),

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF volley FanTop DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.