Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

Dr Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalności trenerskiej - trener II klasy w kulturystyce. Po zdobyciu dyplomu rozpocząłem studia III stopnia zostając doktorantem w Katedrze Fizjologii i Biochemii. Moim promotorem był znany i ceniony fizjolog prof. dr hab. Marek Zatoń. Podczas studiów prowadziłem zajęcia dydaktyczne z fizjologii człowieka i fizjologii wysiłku fizycznego, a także wykonywałem eksperymenty w pracowni badań wysiłkowych rozwijając swój warsztat badawczy. Studia ukończyłem w 2013 roku zdobywając tytuł doktora nauk o kulturze fizycznej. Jestem autorem kilku publikacji w cenionych czasopismach naukowych.

Ponadto jestem instruktorem sportu w pływaniu oraz młodszym ratownikiem WOPR. Posiadam również uprawnienia zawodowe dietetyka. Ukończyłem kilka kursów suplementacyjnych oraz uczestniczyłem w wielu konferencjach o tematyce dietetycznej i suplementacyjnej.

Od 2000 roku systematycznie trenuje, uzupełniając zdobywaną wiedzę doświadczeniem.

W 2009 roku zająłem drugie miejsce w III Otwartych Mistrzostwach Polski w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii student. Od 2010 roku zacząłem uprawiać biegi długodystansowe. Mam na swoim koncie ukończonych kilkanaście maratonów z najlepszym wynikiem 3:26:16 oraz jeden ultramaraton na 100km z wynikiem 11:30:42.

Jednak moim największym osiągnięciem jest zadowolenie wielu współpracujących ze mną klientów.

Od 2009 roku pracuję w zawodzie instruktora ćwiczeń siłowych i trenera personalnego.

Od 2013 roku współpracuję jako fizjolog sportowy z zawodowym Mistrzem Europy w boksie w kategorii junior ciężkiej - Mateuszem Masternakiem.

Od 2015 roku współpracuje również z Mariuszem Wachem jako dietetyk.

Interesuje się sportem w szczególności trójbojem siłowym i kulturystyką, a także fizjologią i anatomią człowieka. Uwielbiam wykorzystywać zdobytą wiedzę i umiejętności do kształtowania ludzkiego ciała za pomocą ćwiczeń siłowych.

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF volley FanTop DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.