Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

STUDIO TRENINGÓW PERSONALNYCH WROCŁAW

STUDIO TRENINGÓW PERSONALNYCH WROCŁAW Wszystkie treningi i konsultacje prowadzone są w studiu treningu personalnego, który został stworzony dla wszystkich ceniących jakość, komfort, kameralność, a przy tym odrobinę luksusu.

Rozumiejąc potrzeby moich klientów stworzyłem miejsce do ćwiczeń, gdzie liczy się dobre samopoczucie i intymna atmosfera.

W studiu treningów personalnych Max Progress nie ma głośnej i męczącej muzyki, tłoku, pogardliwych spojrzeń i niemiłych komentarzy.

Jest za to klimatyzowana sala treningowa, miejsce do parkowania o ekskluzywne przebieralnie z szafkami, gdzie nie gniotą się ubrania.

W moim studio pracują jedynie profesjonaliści z najwyższymi kwalifikacjami, dbający, aby trening i dieta były zoptymalizowane i przynosiły maksymalne efekty. Nie to, co maszynowe treningi personalne w sieciowych siłowniach.

W studio treningu personalnego Max Progress dbamy o to, aby każdy czuł się dobrze. Istnieje możliwość odtwarzania ulubionej muzyki do treningu, na życzenie zasłaniamy lustra, serwujemy ciepłe napoje.

Zapraszam na treningi w najlepszym studiu we Wrocławiu.

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF volley FanTop DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.