Szkolenia i kursy dietetyki Trener personalny wrocław Kursy dietetyki Wrocław Fiziologia sportu Trener personalny Szkolenia i kursy dietetyki Szkolenia i kursy dietetyki Kursy dietetyki Wrocław Trener personalny wrocław

Trener personalny we Wrocławiu

Obecnie podejmowanie aktywności fizycznej w celu rozwoju wydolności i sprawności fizycznej stało się bardzo modne. Często wysportowana sylwetka gwarantuje nie tylko zdrowie i atrakcyjny wygląd, ale również ułatwia zdobycie dobrej pracy podwyższając samoocenę i pewność siebie.

Indywidualny trener personalny Spowodowało to gwałtowny rozwój branży fitness. Powstało wiele centrów rekreacji oraz klubów fitness. Powstały różne formy ćwiczeń siłowych, gimnastycznych i tanecznych zarówno indywidualnych jak i grupowych. Dzięki temu każdy może znaleźć odpowiednią formę aktywności fizycznej dopasowanej do własnych preferencji.

Problemem jest ułożenie oraz realizacja planu treningowego przynoszącego oczekiwane efekty. Jeśli więc masz dość bezsensownego przerzucania ciężarów, jesteś znudzony monotonnym treningiem, brakiem postępów czy po prosto zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu czasu poświęconego na treningi skorzystaj z moich usług.

Oferuję Państwu treningi personalne zarówno w terenie, jak i w Państwa domu lub w zaprzyjaźnionych fitness klubach. Minęły już czasy, gdy korzystanie z tego typu usług było wyrazem snobizmu. Dziś swoich trenerów osobistych mają osoby różnej płci w różnym wieku i z różnym statusem społecznym.

Problemem jest ułożenie oraz realizacja planu treningowego przynoszącego oczekiwane efekty, a także znalezienie odpowiedniego miejsca do ćwiczeń. Jeśli więc masz dość szukania miejsc parkingowych, zatłoczonych sal, bezsensownego przerzucania ciężarów. Jesteś znudzony monotonnym treningiem, brakiem postępów czy po prosto zależy Ci na efektywnym wykorzystaniu czasu poświęconego na treningi skorzystaj z usług trenera personalnego we Wrocławiu.

Jako indywidualny trener oferuję Państwu treningi zarówno w terenie, jak i w Państwa domu lub w zaprzyjaźnionym fitness klubie. Minęły już czasy, gdy korzystanie z tego typu usług było wyrazem snobizmu. Dziś swoich trenerów osobistych mają osoby różnej płci w różnym wieku i z różnym statusem społecznym.

W dzisiejszych czasach jakość kształcenia kadr spada, ponieważ rynek szybko się rozwija i potrzebuje dużej liczby specjalistów. Często można znaleźć ogłoszenia typu trener osobisty Wrocław, które zamieszczają osoby kończące kurs trenera personalnego online. Nie mają one żadnych podstaw wiedzy, a ich kompetencje zawodowe są bardzo niskie. Z tego powodu przy podjęciu decyzji o wyborze trenera należy kierować się przede wszystkim wykształceniem, odbytymi kursami doszkalającymi oraz doświadczeniem trenera. Oczywiście ważne są też cechy, takie jak komunikatywność, cierpliwość, rzetelność, sumienność, punktualność i empatyczność. Dlatego warto umówić się na niezobowiązujące spotkanie i samemu ocenić czy Państwa przyszły trener personalny posiada te wszystkie cechy, a przy tym ma podstawy do tego, aby świadczyć profesjonalne usługi.

Zachęcam więc do zapoznania się z moim życiorysem, rekomendacjami i umówienie się na spotkanie.

Specjalizuje się w zakresie:

 • treningu odchudzającego i redukującego tkankę tłuszczową,
 • treningu kulturystycznego budującego masę i siłę mięśniową,
 • treningu rozwijającego wydolność tlenową i beztlenową,
 • treningu siłowego przygotowującego do danej dyscypliny sportowej,
 • przygotowania do biegów długodystansowych,
 • treningu uzupełniającego rehabilitację po kontuzjach i urazach w szczególności rekonwalescencji po zerwaniu więzadeł krzyżowych przednich i tylnych oraz pobocznych kolana,
 • treningu kształtującego i wzmacniającego mięśnie,
 • treningu korygującego wady postawy.

Co daje trening personalny?

 • efektywne wykorzystanie czasu treningu,
 • bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń,
 • indywidualny plan treningowy i dietetyczny,
 • poznanie prawidłowej techniki ćwiczeń,
 • bieżącą kontrolę efektów i korektę planu treningowego,
 • wysoki poziom motywacji,
 • podstawową wiedzę z zakresu zasad prawidłowego żywienia, teorii treningu oraz fizjologii i anatomii człowieka.

W ramach treningu personalnego dokonywana jest analiza składu ciała.

Jak wygląda trening personalny?

Trening personalny ma na celu przekazanie wiedzy, kształtowanie odpowiednich postaw wobec kultury fizycznej oraz nabycie zdrowych nawyków żywieniowych, a nie na "wyćwiczeniu" klienta.

Składa się on z 3 części:

 1. Rozgrzewka w ramach której wykonujemy ćwiczenia aerobowe oraz kształtujące mające na celu podniesie organizmu na wyższy poziom funkcjonalny. Trwa ona ok. 10min.
 2. Część właściwa treningu w ramach której realizujemy plan treningowy. Wykorzystuje się w niej różne ćwiczenia i metody treningowe w zależności od indywidualnych możliwości i postawionego celu. Trwa ona 45-60min. Część ta może wydłużyć się do 90min w przypadku, gdy naszym celem jest utrata masy ciała lub rozwój wydolności fizycznej.
 3. Wystudzenie organizmu mające na celu wyciszenie organizmu po wysiłku fizycznym, zwiększenie zakresu ruchomości w stawach i rozluźnienie mięśni. W tej części treningu wykorzystujemy ćwiczenia rozciągające. Trwa ona ok. 5min.

TRENUJĄC ZE MNĄ PŁACISZ ZA JEDNOSTKĘ TRENINGOWĄ, A WIĘC REALIZACJĘ POSTAWIONEGO CELU, A NIE ZA CZAS TRENINGU!

Dane adresowe

Max Progress

Dariusz Dąbrowski


ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław

Tel. kom: +48 601 656 619

e-mail: dariuszdabrowski@maxprogress.pl

Lokalizacja


Treningi i konsultacje prowadzone są w ekskluzywnym studiu treningu personalnego

Max Progress

ul. Celtycka 6a-b

54-153 Wrocław.

Polecamy

Szkoły Europejskie AWF volley FanTop DEEMSport creator
Polityka Prywatności Copyright © MaxProgress Wrocław. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.